linkedin googleplus

Aktualności

Weź udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników!

Mechanik Zawodowy, Młody Mechanik oraz po raz pierwszy Młody Mechanik Maszyn Rolniczych – w takich kategoriach będą rywalizować uczestnicy VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników pod patronatem producenta o...>> więcej

Wygraj hybrydowego Lexusa z Mobil 1™

Hybrydowy Lexus CT200h czeka na zwycięzcę konkursu organizowanego przez producenta syntetycznych olejó...>> więcej

Mobil Delvac™ Strong Traker: nowe konkurencje na Poznań Motor Show Truck

 >> więcej

Red Bull Racing i ExxonMobil

 >> więcej

GAZELE BIZNESU 2016

>> więcej

Mobil 1 FS 0W-40 i Mobil 1 FS x1 5W-50

 >> więcej

Europe Autumn 2016 Mobil Delvac 1 Promotion

 >> więcej

Nowy olej Mobil 1 ESP x2 0W20

 >> więcej

Czy wiesz że?

Bracia Wright i Charles Lindbergh zaufali podczas swoich pierwszych i kolejnych lotów produktowi Mobila.

Narzędzie doboru oleju

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego oleju lub szukasz odpowiedniego oleju dla Twojego samochodu osobowego, dostawczego czy ciężarowego, to narzędzie pomoże Ci znaleźć odpowiedni olej na podstawie podanych przez Ciebie danych.

Narzędzie doboru oleju Product Selector 2.0.

Dobierz właściwy olej do samochodu osobowego

Dobierz olej do pojazdu ciężarowego lub maszyny roboczej

Dobierz Olej

Pierwsze miejsce w kampanii Get Personal 2015

 

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że nasza firma zdobyła I miejsce i otrzymała Główna Nagrodę w Konkursie dla europejskich dystrybutorów- Get Personal 2015 . Nasza kampania internetowa okazała się najlepszą nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Pokonując dystrybutorów z 11 krajów, pokazaliśmy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a nasi klienci niezmiennie darzą nas głębokim zaufaniem, za co serdecznie dziękujemy.

Od ponad 40 lat Mobil 1™ angażuje się w sporty motorowe na całym świecie, w tym w wyścigi Grand Prix Racing, dostarczając zaawansowane technologicznie środki smarne. W ubiegłym roku ExxonMobil uruchomił konkurs Get Personal 2015, aby nie tylko zwiększyć świadomość naszego partnerstwa technologicznego z zespołem McLaren Honda, ale również przybliżyć fanom sporty motorowe.  

Konkurs Get Personal 2015, uruchomiony w jedenastu krajach w Europie, dał szansę wygrania niepowtarzalnej przygody dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej - możliwość uczestnictwa i towarzyszenia zespołowi Mobil 1 i McLaren Honda w Grand Prix Hiszpanii 2016. 

Linia