linkedin googleplus

Aktualności

ExxonMobil rozszerza współpracę technologiczną z Porsche o wyścigi Formuła E

ExxonMobil rozszerza współpracę technologiczną
z Porsche o wyścigi Formuła E
>> więcej

Światowa premiera produktów Mobil EV™ dla pojazdów elektrycznych

Światowa premiera produktów Mobil EV™ dla pojazdów elektrycznych>> więcej

Dobry olej silnikowy do pojazdów ciężarowych. Czyli jaki?

Dobry olej silnikowy do pojazdów ciężarowych. Czyli jaki?>> więcej

Mobil Boxx™. Jak nowe opakowanie sprawdza się w warsztacie?

Mobil Boxx™. Jak nowe opakowanie sprawdza się w warsztacie?>> więcej

ExxonMobil

MOBIL1

Czy wiesz że?

W 1910 roku Mobil dostarczył swój olej Barneyowi Oldfieldowi, który ustanowił rekord prędkości -131,72 mil/h w wyścigu na torze Daytona Beach.

Narzędzie doboru oleju

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego oleju lub szukasz odpowiedniego oleju dla Twojego samochodu osobowego, dostawczego czy ciężarowego, to narzędzie pomoże Ci znaleźć odpowiedni olej na podstawie podanych przez Ciebie danych.

Narzędzie doboru oleju Product Selector 2.0.

Dobierz właściwy olej do samochodu osobowego

Dobierz olej do pojazdu ciężarowego lub maszyny roboczej

Dobierz Olej

Światowa premiera produktów Mobil EV™ dla pojazdów elektrycznych

Światowa premiera produktów Mobil EV™ dla pojazdów elektrycznych

ExxonMobil podczas tegorocznego Salonu Samochodowego IAA 2019 we Frankfurcie zorganizował światową premierę produktów Mobil EV - kompleksowego zestawu płynów i smarów spełniających rosnące wymagania układów napędowych w pojazdach elektrycznych. Szacuje się, że do 2040 roku udział hybryd typu plug-in, pojazdów elektrycznych i tych na ogniwa paliwowe wśród pojazdów lekkich na świecie przekroczy 20 procent.

„Mobilność zmienia się, a pojazdy elektryczne mają w tym coraz większy swój udział” - powiedział Russ Green, Vice President, Finished Lubricants z ExxonMobil. „Klienci i producenci OEM chcą zoptymalizować zasięg i bezpieczeństwo aut elektrycznych, a ExxonMobil jest doskonale przygotowany, aby zapewnić im te korzyści. To dopiero początek zakresu produktów i usług jakie opracowujemy w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby naszych klientów”.

Premierę poprzedziło rozszerzenie współpracy z Porsche o wyścigi Formuły E w sezonie 2019/2020. ExxonMobil dostarczy Porsche wysokiej jakości płyny do układów napędowych pojazdów elektrycznych, opracowane w celu spełnienia ich specjalnych wymagań – w tym przewodności elektrycznej, możliwości chłodzenia i kompatybilności materiałowej.

Linia