linkedin googleplus

Aktualności

Mobil 1 wprowadza innowacyjne opakowanie Mobil Boxx

Mobil 1 wprowadza innowacyjne opakowanie Mobil Boxx

Producent olejów syntetycznych Mobil 1 stawia na innowacje>> więcej

Finały VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

Finał VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników– podsumowanie
Rekordowa edycja Mistrzostw. Konkurs ze statuetką Motor Show Awards 2019>> więcej

Weź udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników!

Mechanik Zawodowy, Młody Mechanik oraz po raz pierwszy Młody Mechanik Maszyn Rolniczych – w takich kategoriach będą rywalizować uczestnicy VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników pod patronatem producenta o...>> więcej

Wygraj hybrydowego Lexusa z Mobil 1™

Hybrydowy Lexus CT200h czeka na zwycięzcę konkursu organizowanego przez producenta syntetycznych olejó...>> więcej

Mobil Delvac™ Strong Traker: nowe konkurencje na Poznań Motor Show Truck

 >> więcej

Red Bull Racing i ExxonMobil

 >> więcej

GAZELE BIZNESU 2016

>> więcej

Mobil 1 FS 0W-40 i Mobil 1 FS x1 5W-50

 >> więcej

Czy wiesz że?

Bracia Wright i Charles Lindbergh zaufali podczas swoich pierwszych i kolejnych lotów produktowi Mobila.

Narzędzie doboru oleju

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego oleju lub szukasz odpowiedniego oleju dla Twojego samochodu osobowego, dostawczego czy ciężarowego, to narzędzie pomoże Ci znaleźć odpowiedni olej na podstawie podanych przez Ciebie danych.

Narzędzie doboru oleju Product Selector 2.0.

Dobierz właściwy olej do samochodu osobowego

Dobierz olej do pojazdu ciężarowego lub maszyny roboczej

Dobierz Olej

Sporty motorowe Mobil 1

Mobil 1 aktywnie angażuje się w sporty motorowe na wszystkich poziomach — od wyścigów amatorskich, przez  NASCAR, po będące ukoronowaniem sportów motorowych Wyścigi Grand Prix. Ambicją firmy jest dążenie do doskonałości w dziedzinie innowacji i dostarczanie rozwiązań technologicznych w kilku najbardziej wymagających seriach wyścigowych dla zespołów, którym bliski jest duch rywalizacji i pragnienie zwycięstwa takie, jak to wyrażone przez Mobil 1.

Oleje silnikowe Mobil 1 od dawna są preferowanym wyborem zespołów wyścigowych rywalizujących w najbardziej wymagających i najpopularniejszych seriach sportów motorowych na całym świecie.

Historia Mobil 1 w sportach motorowych sięga początku lat 70. oraz rywalizacji w rajdach samochodowych. Jednakże zaangażowanie producenta olejów Mobil stało się bardziej oficjalne w 1978 r., gdy został sponsorem zespołu Williams startującego w wyścigach Formuły 1™ oraz gdy w 1987 r. zaczęto sponsorować samochód wyścigowy nr 27 Rusty'ego Wallace'a w wyścigach NASCAR. Od tego czasu obecność Mobil 1 na torach wyścigowych stała się znacznie bardziej widoczna.

Obecnie Mobil 1 - syntetyczny olej silnikowy - jest ceniony ze względu na to, że zapewnia doskonałe osiągi i ochronę silnika nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. O zaletach zaawansowanej technologii środków smarnych Mobil 1 przekonali się już mechanicy samochodowi, kierowcy samochodów wyścigowych, właściciele zespołów oraz czołowi producenci samochodów. 

Od wielu lat firma ExxonMobil współpracuje z wieloma spośród najpopularniejszych i najlepszych zespołów wyścigowych, w tym z zespołem Formuły 1 McLaren Mercedes, zespołem serii Stewart-Haas Racing’s NASCAR Sprint Cup oraz wieloma innymi zespołami, takimi jak Porsche Motorsport. Oleje Mobil 1 pełnią rolę „oficjalnego partnera” w zakresie ogólnoświatowej współpracy oraz wszystkich międzynarodowych imprez Carrera Cups, są także tytularnym partnerem Porsche Mobil 1 Supercup – najszybszej na świecie  serii wyścigów jednej marki samochodów . Mobil 1 jest również oficjalnym olejem silnikowym organizacji NASCAR i wspiera rozwój wyścigów amatorskich na całym świecie.

Sporty motorowe także jako poligon doświadczalny, stanowią niezmiennie kluczowy element dziedzictwa i rodowodu Mobil 1. Firma ExxonMobil wciąż pracuje nad nowymi rozwiązaniami technologicznymi, które udoskonalą gamę olejów i smarów  Mobil. Naszym pragnieniem jest zapewnienie doskonałych osiągów zarówno kierowcom wyścigowym, jak i użytkownikom dróg.

Dexol jest dystrybutorem wielu produktów Mobil 1 w regionie północno - zachodniej Polski w różnych wielkościach opakowań. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Mobil 1. Jeszcze szybsze bolidy Formuły 1

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak w pełni syntetyczne oleje Mobil pomagają bolidom zespołu Vodafone McLaren Mercedes osiągać większe prędkości w Formule 1, wejdź na stronę https://www.mobil1motorsport.com/login

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, co dzieje się w garażu zespołu F1 podczas Grand Prix?

Wejdź za kulisy wyścigu dzięki Wirtualnemu Garażowi Mobil 1, który pozwoli Ci wybrać się na fascynującą interaktywną wycieczkę po garażu zespołu Formuły 1 Vodafone McLaren Mercedes podczas wyścigu Grand Prix. Zwiedź garaż jako gość VIP i spotkaj wirtualnych kierowców, inżynierów i kierownictwo zespołu, aby przekonać się, jak funkcjonuje jeden z najbardziej utytułowanych zespołów wyścigowych na świecie. Wejdź na stronę http://www.mobil1virtualgarage.com

Doskonałe osiągi Mobil 1

Mobil 1 jest od lat wiodącą na świecie marką syntetycznych olejów samochodowych, pozostając na czele rozwoju technologicznego. Producenci samochodów zalecają stosowanie olejów Mobil 1 częściej niż jakiejkolwiek marki oleju na świecie.

Linia