linkedin googleplus

Aktualności

Twój warsztat w mediach społecznościowych. Jak zrobić to dobrze?

Twój warsztat w mediach społecznościowych. Jak zrobić to dobrze?>> więcej

ExxonMobil – pierwsza firma petrochemiczna z bardzo ważną walidacją środowiskową

ExxonMobil – pierwsza firma petrochemiczna z bardzo ważną walidacją środowiskową>> więcej

Testy na Maxa – Max Verstappen, kierowca Formuły 1® pokazuje ekstremalne warunki pracy oleju Mobil 1 podczas wyścigu

Ekstremalne warunki jakie panują na torze Formuły 1® przekładają się na ogromne obciążenia oleju w silniku RB15 - pierwszego bolidu Aston Martin Red Bull Racing z napędem Hondy. Jednak wytłumaczenie tego osobom, kt&oa...>> więcej

Mobil Boxx – innowacyjne opakowanie na olej silnikowy

Czy miałeś już okazję przetestować oleje Mobil 1 i Mobil Super w nowym opakowaniu? Mobil Boxx to absolutna nowość na polskim rynku olejowym, ukłon w stronę ekologii i praktyczności. Olej silnikowy jest przechowywany w wytrzymałym,...>> więcej

Finały VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

Finał VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników– podsumowanie
Rekordowa edycja Mistrzostw. Konkurs ze statuetką Motor Show Awards 2019>> więcej

Mobil Delvac™ Strong Traker: nowe konkurencje na Poznań Motor Show Truck

 >> więcej

Red Bull Racing i ExxonMobil

 >> więcej

GAZELE BIZNESU 2016

>> więcej

Czy wiesz że?

Produkty Mobil zostały aż sześciokrotnie wyróżnione złotymi medalami na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Narzędzie doboru oleju

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego oleju lub szukasz odpowiedniego oleju dla Twojego samochodu osobowego, dostawczego czy ciężarowego, to narzędzie pomoże Ci znaleźć odpowiedni olej na podstawie podanych przez Ciebie danych.

Narzędzie doboru oleju Product Selector 2.0.

Dobierz właściwy olej do samochodu osobowego

Dobierz olej do pojazdu ciężarowego lub maszyny roboczej

Dobierz Olej

Testy na Maxa – Max Verstappen, kierowca Formuły 1® pokazuje ekstremalne warunki pracy oleju Mobil 1 podczas wyścigu

Ekstremalne warunki jakie panują na torze Formuły 1® przekładają się na ogromne obciążenia oleju w silniku RB15 - pierwszego bolidu Aston Martin Red Bull Racing z napędem Hondy. Jednak wytłumaczenie tego osobom, które z mechaniką są na bakier może być bardzo trudne.

Aby w łatwy sposób zademonstrować ekstremalne warunki i wytrzymałość oleju Mobil 1, przygotowaliśmy serię filmów z udziałem Maxa Verstappena, kierowcy zespołu Aston Martin Red Bull Racing. W trzech eksperymentach wybrane trofea i pamiątki Maxa zostały poddane takim samym obciążeniom jakie działają na olej silnikowy Mobil 1 w wyścigu.

Eksperyment 1: Aby odtworzyć przeciążania dochodzące nawet do 5G, butelka zwycięskiego szampana Maxa zostaje ściśnięta w prasie hydraulicznej!

Eksperyment 2: Rozgrzewamy ulubiony puchar Maxa z dzieciństwa, aby sprawdzić, czy wytrzyma temperatury w jakich pracuje olej Mobil 1 w silniku bolidu.

Eksperyment 3: Ulubiony obrazek Maxa doświadcza tego samego tarcia, z którym ma do czynienia olej silnikowy Mobil 1. W roli głównej szlifierka przemysłowa.

Filmy zostały przygotowane w taki sposób, aby łączyć naukę z zabawą. Warto wykorzystać je, aby pokazać klientom, jak ExxonMobil dzięki współpracy z Aston Martin Red Bull Racing opracowuje najwyższej jakości olej silnikowy Mobil 1 do samochodów osobowych i bolidów F1®.

Linia